TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Düşlerde Sevdim Seni, Düşlerde Sevdim Seni şarkı sözü, Düşlerde Sevdim Seni Dinle

Düşlerde Sevdim Seni, Düşlerde Sevdim Seni şarkı sözü, Düşlerde Sevdim Seni Dinlemek içim hoş geldiniz. Bu parça benim için çok önemli. Bu parçayla kendimden geçen ben bu parçanın sözlerinide yazmalıyım.
Düşlerde sevdim seni söyleyemedim….
Düşlerde sevdim seni söyleyemedim
Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim

İnsanın içini en çok yakan şey söylenemeyen sözlermiş meğer. Sana söyleyemediğim her söz acı bir yumruk gibi boğazımda. Sana her baktığımda kalbimi avucuna alıyorsun, sesini her duyduğumda biraz daha sıkıyorsun avucunu, yüreğim sıkışıyor sesini duyduğumda. Kaçmak istiyorum senden, senin sesinden, senin gözlerinden kaçmak istiyorum, bırakmıyorsun. Bilmeden tutuyorsun beni. Bilmeden sevdiriyorsun. Bilmeden acılar veriyorsun yüreğime. Bilmeden… öldürüyorsun.

Sana ben şiirler sözler büyüttüm
Sana ben baharlar yazlar büyüttüm
Sana ben hummalı gizler büyüttüm
Söyleyemedim

Yanı başında olabilmek isterken delice, sana bakmak isterken, seninle konuşmak isterken, sana dokunmak isterken, sana yakarken yüreğimi, sana baktıkça acı çekiyorum. Gözlerin ölümüm oluyor.

Sana baktıkça yıkıla yıkıla ölüyorum.

Sen bilmesen de, ben biliyorum.

Şarkılar yazdım sana okuyamadım
Hep yanımdaydın oysa dokunamadım

Bir gün sen de bileceksin, biliyorum. Bir gün söyleyemediğim bütün sözler yol bulacak yüreğimden gözlerine. Yüreğim yol bulacak yüreğine. Biliyorum, bir gün uzattığım ellerim buluşacak ellerinle. Bilmekle yetiniyorum. Sensizlikte seni sevmek yüreğime yetmese de, gözlerinde yabancı olmak gözlerime yetmese de, uzandığım boşlukta seni hissetmek ellerime yetmese de yetiriyorum. Seni sevmekten vazgeçmemek için kendimi bitiriyorum. Yokluğunda seni var etmeye çalışırken, varlığımda yok oluyorum. Bitiriyorum kendimi bizi başlatmak için. Seni çok seversem duyarsın sanıyorum. Yüreğimin çığlıklarından kendimi duyamıyorum.

Sana yüreğimi duyuramıyorum.

Sen bilmesen de ben biliyorum.

Sana ben hayaller düşler büyüttüm
Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm
Sana ben hummalı aşklar büyüttüm
Söyleyemedim

Gözlerimden gitmiyor bakışın. Gülüşüne bakarken gülüşünü özlüyorum. Bana gülmeni istiyorum sadece. Benim için gülmeni. Gülümserken küçülen gözlerine aşık oluyorum durup durup. Durup durup seni seviyorum.

Sen bilmesen de ben biliyorum.

Sen sevmeden de ben seviyorum.

delice sevdim seni, dlerde sevdim seni videos, düşler le sevdimseni, düşler sevdim izle, düşler sevdim seni, düşlerde, düşlerde sedim seni, düşlerde sevdim, düşlerde sevdim şarkı sözü, düşlerde sevdim sen, düşlerde sevdim seni, düşlerde sevdim seni dinle, düşlerde sevdim seni indir, düşlerde sevdim seni mp3, düşlerde sevdim seni şarkı, düşlerde sevdim seni şarkı sözleri, düşlerde sevdim seni şarkı sözü, düşlerde sevdim seni şarkısı, düşlerde sevdim seni şarkısını dinle, düşlerde sevdim seni şarkısının sözleri, düşlerde sevdim seni şiir, düşlerde sevdim seni söyleyemedim, düşlerde sevdim seni sözleri, düşlerde sevdim seni sözü, düşlerde sevdim seni video, düşlerde sevdim seninin sözleri, düşlerde sevdim söyleyemedim şarkı sözü, düşlerde sevdim söyleyemedim sözleri, düşlerde sevdim sözleri, düşlerde sewdim senş, düşlerle sevdim, düşlerle sevdim şarkı sözü, düşlerle sevdim seni, düşlerle sevdim seni şarkısı dinle, izlesene.com düşlerde sevdim dinle, sana ben hayaller düşler büyüttüm, sana ben şiirler sözler büyüttüm şarkı sözü, seni sevdim sözleri, sevdim seni sözleri, söyleyemedim, söyleyemedim dinle, söyleyemedim şarkı sözü

3 Comments

 1. hacer diyor ki:

  hayatımda bukadar güzel şarkı dinlemedim ve
  okumadım vallaha ne diyeyim tek kelimeyle harika

 2. ece diyor ki:

  bence ço güzel sesin var

 3. sheqer qız diyor ki:

  bu da güzel ama rap daha güzel

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.