TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Girme Programı İndir, Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Nasıl Girilir

Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Girme Programı İndir, Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Nasıl Girilir. UltraSurf 9.95
Yapımcı: Ultra Reach Internet Corp.
Dosya Boyutu: 387,00 KB
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
İnternette gizli bir şekilde anonim sörf yapmak için kullanılan Proxy IP’lerine bağlanarak bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizleyen UltraSurf, bu sayede erişime engellenmiş olan tüm sitelere erişmenize de olanak tanıyor.

Dünyanın bir çok yerindeki proxy IP’lerine bağlanarak güvenli ve tamamen gizli bir internet bağlantısı kullanmanıza olanak tanıyan UltraSurf ile güvenli sörf deneyimini tamamen tecrübe edebileceksiniz. IP adresiniz ve bulunduğunuz bölge gibi ayrıntıları saklayan program tarayıcı geçmişini ve cookileri temizleyerek ardında hiç iz bırakmıyor. Dosya indirme işlemlerini kendi içinde şifreleyen program bu anlamda da güvenliğinizi sonuna kadar koruyabiliyor.

Türkiye’den erişime engellenmiş sitelere bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site engelli olmayacak.
Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Girme Programı İndir, Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Nasıl Girilir programını indirmek için Tıkla.

3 Comments

  1. murat diyor ki:

    giremedimki yorum yapayım

  2. murat diyor ki:

    sitelere giriş

  3. engellisite diyor ki:

    Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Girme Programı İndir, Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Nasıl Girilir.

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.