TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Facebook Otomatik Sayfa Beğenme (OtoLike), Facebook Otolike (Otomatik Begen)

Facebook Otomatik Sayfa Beğenme (OtoLike), Facebook Otolike (Otomatik Begen)
Facebook otomatik beğen butonu, son zamanlarda facebook sayfalarına üye çekenlerin bu işi nasıl yaptığını merak etmeye başlamıştım ve webmaster sitesi olan r10.Net ‘te bu konuya değinilmiş.

İşlem aslında çok basit. Ziyaretçi sayfanın herhangi bir yerini tıkladığında facebook hesabı açık ise otomatik olarak beğenmiş oluyor. Tabi bundan ziyaretçinin haberi olmuyor.

Facebook otomatik beğenme olayını bende siteme uyguladım. Eğer merak edenler veya başka uygulamak isteyen arkadaşlar var ise yazının devamına göz atmalarını tavsiye ediyorum.

Öncelikle Buradan (10212) indiriyoruz.

Daha sonra inen dosyayı rardan çıkartıyorsunuz ve .js dosyasını wordpat gibi bir editör ile açıp“ http://www.facebook.com/Geldik.Forum “ adresini , kendi sayfanız ile değiştirin ve siteniz ftp nizin ana dizinine yükleyin .

Daha sonra temanızın (wordpress kullanlar)tag ‘ın hemen altına kodunu yapıştırın ve kaydedin. Artık sitenize girenler herhangi bir yeri tıkladığıında otomatik olarak facebook sayfanızı beğenmiş olacaklar.

facebook otolike yapma, facebook otomatik beğenme, facebook otomatik sayfa beğenme, otolike facebook hayran sayfası, facebook oto like , facebook otomatik beğenme , facebook beğenme sayısını artırmak

4 Comments

 1. kadir ylçnky diyor ki:

  anlamadım

 2. seydi altındağlı diyor ki:

  http://www.likedwin.com/ u bir deneyin derim…

 3. furkan diyor ki:

  begendirme

 4. furkan diyor ki:

  Toz Pembe Yaşıyoruz Hayatı

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.