TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Gereksiz Dosyaları Temizleme, Gereksiz Dosyaları Temizleme Programı İndir, Gereksiz Dosyaları Temizleme Download

Gereksiz Dosyaları Temizleme, Gereksiz Dosyaları Temizleme Programı İndir, Gereksiz Dosyaları Temizleme Download
Yapımcı: WiseCleaner
Dosya Boyutu: 1,80 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Platform: Windows 2000/XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
Wise Disk Cleaner; sistemde bulunan gereksiz dosyaları ve kayıtları silmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanıcı dostu bir yazılımdır. Sistem Kayıt Defteri ve gereksiz, kullanılmayan dosyaları tarayan ve silen program, bilgisayarın performansını düşüren gereksiz yükün kaldırılmasını sağlar. Windows sisteminizden temp dosyalarını da silen bu program ile bilgisayarınızı yoran ve gereksiz işlemler yaratan dosyaları tarayabilir ve sisteminizden silebilirsiniz.

Tek tıklama ile tüm gereksiz dosyaları tarayarak sistemden silinmeye hazır hale getiren bu küçük program ile sisteminizin hızında gözle görülür bir artış sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay kullanışlı bir program olan Wise Disk Cleaner tamamen Türkçe olması ile de kullanımını kolaylaştırıyor.

Önemli! Programın bir de PRO versiyonu vardır. Daha gelişmiş özelliklere sahip bu versiyon ücret ödenerek satın alınabilir.
Gereksiz Dosyaları Temizleme, Gereksiz Dosyaları Temizleme Programı İndir, Gereksiz Dosyaları Temizleme Download etmek için Tıkla.

Dosya, gereksiz, gereksiz dosya silme programı indir, gereksiz dosyaları silme, gereksiz dosyaları silme programı, Gereksiz Dosyaları Temizleme, Gereksiz Dosyaları Temizleme Download, gereksiz dosyaları temizleme programı, Gereksiz Dosyaları Temizleme Programı İndir, kayıt, kopyalama, pc deki gereksiz dosyaları silme, silme, temizleme, Türkçe, Türkçe Gereksiz Dosyalar, ücretsiz, windows gereksiz dosyaları silme, Wise Disk Cleaner Free indir

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.