TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Google Navigasyon Programı İndir, Google Navigasyon Programı İndir ve Kullan

Google Navigasyon Programı İndir, Google Navigasyon Programı İndir ve Kullanma.
Geçtiğimiz Eylül ayında duyrulmuş ve ücretli hizmet sağlayıcı şirketlerin hisselerini biranda düşüş eğilimine sürüklemişti. Google‘ın bu hamlesine karşın, yeni strateji arayışlarına giren firmalardan ise şimdiye kadar bu ücretsiz hizmete alternatif oluşturacak ve “ücret ödemeye değer!” bir yenilik gelmezken, ileriki dönemde çok daha fazla işletim sistemi ile uyumlu hale getirilmesi beklenen Maps Navigation programının pazar lideri olacağına kesin gözüyle bakılıyor.
Google Maps Navigation hangi cihazlarda çalışır?

İnternet- devi Google‘ın halihazırda sunduğu maps hizmetini derinleştirerek, cep telefonları ve mobil araç sistemleri için hazırladığı ve ücretsiz olarak sunduğu Maps Navigation programı- sayesinde başka hiçbir programa gerek kalmaksızın, uyumlu cihazlar yardımıyla başarılı bir Nevigasyon hizmeti almak mümkün.

Eğer kullanıcı bu GPS hizmetini cep telefonuna- kurmak istiyorsa, ilgili cihazın işletim sistemi veya modeli; Android, Windows Mobile, Java, Sy-mbian s60 (Nokia) , Palm Os, iPhone veya BlackBerry olmalı.
Nasıl İndirilir ? google navigasyon programı ücretsiz indir

Ücretsiz Navigasyon (GPS) programını indirmek için Bu Sayfayı ziyaret edip, sol üst köşede bulunan ve “Enter Your Number” ibaresi ile işaretlenmiş alana ülke kodunuz ile birlikte cep telefonu numaranızı girmeniz gerekiyor. (ör: +905xx xxx xx xx) Bu işlemden sonra cep telefonunuza gelecek bir Google linki sayesinde indirme işlemini kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Buda kullanım videdosu

14 Comments

 1. ismail kara diyor ki:

  ilkkk


  hayko:

  indirmek için link yok …………………


  metin:

  HARİKA


  neriman:

  harika


  dolunay64:

  nerde ındırme programı

 2. ismail kara diyor ki:


  M.Sadullah Sağlam:

  Navigasyon programı ücretsiz indir-şeklinde yazıyor da neden indirilmiyor. Birisini lütfen bana anlatsın. Bizimle dalga mı geçiyorlar bu sitenin sahipleri.

 3. ismail kara diyor ki:

  hizmetinizi taktiretmek bundan sonra şayan olacağız

 4. ismail kara diyor ki:

  bakıcağız

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.