TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

İkinci el vinç, dozer, traktör ve biçer bulmak

“Ağır iş ve yük araçları, makinaları ve parçaları günümüzde sanayii kolunda çalışanlar için büyük önem taşır. Sanayiciler ‘Büyük işler büyük araçlar ile yapılır’ derler. Sahibinden ikinci el makina ve kiralık makina ilanları ücretsiz olarak internetten bulunabiliyor. Bahsettiğimiz site Makina Burada. Sitenin anasayfasında ön plana arama motoru çıkıyor. Burada şehirlere göre ve ilan tarihi veya fiyatına göre arama yapılabiliyor. Kullanıcı kendi makina ilanı içerisinde 10 tane fotoğraf yayınlayabiliyor. ”

Başlıktaki ve yukarıdaki alıntıda olduğu gibi ağır makinaları uygun fiyata bulmak artık zor değil. İnternette bir çok ikinci el sahibinden ilan sitesiyle bunu yapabiliyoruz. İş makinalarının yer aldığı bir sitesinin özelliklerini sizinle paylaşmak istiyorum.

Makina Burada’nın ön planda tuttuğu özelliklerini şöyle sıralabiliriz:
1 – Sade tasarım
2 – Kolay kullanım
3 – Güncellik

Sitede haftalık ve aylık en çok izlenen ilanlar anasayfadan ziyaretçiye sunuluyor. Ayrıca istatistik bölümü ile kullanıcı bilgilendirilmeye çalışıyor. Sahibinden vinç, ikinci el traktör gibi iş makinaları illere göre veriliyor. Sitenin güzel özelliklerinden biri de ilan sahibinin tüm bilgilerinin ücretsiz olarak tüm ziyaretçilere açık olması.

4 Comments

  1. batuhan diyor ki:

    baya iyi

  2. eren diyor ki:

    baya güzel

  3. kaan diyor ki:

    çok güzel

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.