TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Msn adresi almak, msn hesabı almak, msn kayıt, yeni msn, yeni msn almak, msn ac

msn adresi almak, msn hesabı almak, msn kayıt, yeni msn, yeni msn almak, msn ac, msn acma, msn adresi ac, msn adresi alma, msn alBir Windows Live ID (yani bir MSN adresi) ile Messenger’a bağlanmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Windows Live Messenger bu ID ile oturum açabileceğiniz Microsoft’un Windows Live uygulamalarından sadece bir tanesi. Ancak Windows Live Messenger da böyle bir adrese sahip olanın bilgisayarında bulunması gereken, gereken demesek de bulunması iyi olan bir program. Bu yüzden Messenger’ı indirin ya da Windows Live ürünleri ile ilgili daha çok bilgi ve seçenek elde etmek için http://get.live.com/ adresine gidin ve oraları okuyarak hangi ürünleri indirmek istediğinize karar verin ve indirin. (Sayfa İngilizce ya da başka bir dilde açılıyorsa şu ayarı yapmanız gerekir. Internet Explorer Seçenekleri’ne gidin. Genel sekmesinde Görünüm bölümünde Diller düğmesine tıklayın ve listede Türkçe varsa onu en yukarıya taşıyın, yoksa Ekle düğmesinden Türkçe’yi diller listesine ekleyip tekrar en yukarıda bulunmasını sağlayın. Şimdi yukarıdaki adrese gittiğinizde aynı sayfa Türkçe arayüz ile açılacaktır.)

Messenger başarılı bir şekilde indirilip programı başlattığınızda oturum açma penceresinde aşağıdaki bağlantılardan biri “Windows Live ID için kaydol”dur. Bu bağlantıya tıkladığınızda sizi yeni bir Windows Live ID kaydettirmeniz için bir sayfaya götürür. Türkçe olduğu için kolaylıkla Windows Live ID’nizi alabilirsiniz.

Messenger’ı yüklemek istemez ve diğer ürünleri kullanmak isterseniz, onların da çoğunun içinde bir Windows Live ID kaydettirmek için bağlantıları bulunur. Ancak hiçbir programı henüz indirmeden yeni bir Windows Live ID kaydettirmenin bana göre doğru yolu http://account.live.com/ adresine gidip o sayfada Kaydol düğmesine tıklamaktır. Ben  alan adlarına bağlantı vermeyi tercih ediyorum. Her neyse…

Bu ID ile bütün Windows Live ürünlerinde (mesela Windows Live Messenger, Mail, Hotmail, Search, Spaces…) oturum açabilirsiniz.
msn adresi almak, msn hesabı almak, msn kayıt, yeni msn, yeni msn almak, msn ac, msn acma, msn adresi ac, msn adresi alma, msn al, Msn Nasıl Alınır, Msn Nasıl Alırım, msn Almak, Güzel Msn Almak, Msn adresi nasıl Alınır

2 Comments

  1. bünyamin diyor ki:

    mns almak istiyorum ama alamıyorum

  2. serkan güllü diyor ki:

    ben kabul edın

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.