TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Need for Speed Hot Pursuit Oyunu, Need for Speed Hot Pursuit Oyunu Oynamaya Hazır Olun

Need for Speed Hot Pursuit Oyunu, Need for Speed Hot Pursuit Oyunu Oynamaya Hazır Olun.
Need for Speed serisi gelmiş geçmiş en ünlü yarış oyunlarını bünyesinde barındırıyor.

Yeni NFS Hot Pursuit bir simülasyondan ziyade aksiyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Araçlar elbette hasar alıyor; zaten bunu ekran görüntülerinde de görebilirsiniz.

Seri geçtiğimiz yıllarda bazı vasat oyunlarla sarsılmış olsa da oyun geliştiriciler bu oyunu ön plana çıkartmaya kararlı. Çok başarılı bir yarış oyunu olan Burnout’un yapımcıları olan Criterion Games, bu başarıdan sorumlu.

Yasadışı sokak yarışlarını konu alan oyunda polislerle kovalamacalar bolca yer alacak. Bu tür işler için modifiyeli, çok güçlü polis arabaları ve hatta helikopterlerden kaçış, adrenalini körükleyecek gibi görünüyor.

Üstelik kariyer modunda polis arabalarını kullanmak, düşmanları çarpıp yol dışına çıkartmak ve sayısız spor arabayı açmak mümkün olacak.

Need for Speed Hot Pursuit Oyunu, Need for Speed Hot Pursuit Oyunu Oynamaya Hazır Olun


2010 Need for Speed, Hot Pursuit, hot pursuit 2 oyna, hot pursuit 2 oyun, Hot Pursuit 2 oyunu, Hot Pursuit resimleri, Need for Speed, Need for Speed Hot Pursuit, need for speed hot pursuit 2, need for speed hot pursuit 2 hileleri, need for speed hot pursuit 2 oyun, Need for Speed Hot Pursuit 2010, Need for Speed Hot Pursuit 2011, Need for Speed Hot Pursuit oyna, Need for Speed Hot Pursuit oyunu, Need For Speed İndir, Need For Speed Oyna, Need For Speed Oyunu, Need for Speed Resimleri, NFS, nitfor sipit 2 indir, nitfor sipit indir, nitforsipit indir, need for speed indir, need for speed forum, need for speed pro street, need for speed most wanted, need for speed carbon, yeni need for speed, need speed carbon save dosyası, Araba Yarışı, Araba Yarışı oyunu

2 Comments

  1. furkan diyor ki:

    çok gusel

  2. RFRFR diyor ki:

    ındırımde gene yorum yaparım ehehe

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.