TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Osman Baydemir küfür etti, Osman Baydemir küfür ettiği videoyu izle, Osman Baydemir Tehdit Etti

Osman Baydemir küfür etti, Osman Baydemir küfür ettiği videoyu izle, Osman Baydemir Tehdit Etti.
Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir, eski DTP milletvekilleriyle birlikte, gözaltına alınan belediye başkanları ilgili açıklama yaparken küfretti.
“Meşe ağacının hangi dalı nerenize battı Sayın hükümet?” diyen Baydemir, tasfiyenin sürecinin bu şekilde devam etmesi halinde hükümetin el uzatacak tek bir insanı bulamayacağını savundu.

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP), gözaltına alınan belediye başkanları için Diyarbakır’dan eylem çağrısı yaptı.

Osman Baydemir ve eski DTP milletvekilleri, gözaltına alınan belediye başkanları ile ilgili olarak BDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde bir açıklama yaptı.

Osman Baydemir, “Her kim ki milletvekilliğinin düşürülmesinden, belediye başkanlığının düşürülmesinden korkar, o namerttir. Gözaltında olan 16 arkadaşımız hangi yasayı çiğnediyse biz de o yasayı çiğnedik. Günlerdir AKP’li milletvekilinin arabasının polis tarafından çevrilmesi konuşuluyor. Allah’tan korkmaz mısınız 16 belediye başkanı gözaltında neden kimse ses çıkarmıyor. Lüften akıllı davranın akıllı davranın ki söz tükenmesin. Ey devlet kafası ne yapmaya çalışıyorsun? Aldığın bu kararla insanları sokağa mı dökmek istiyorsun? Yarın adliyenin kapısına gideceğiz. Ya bizi de alacaksınız, ya da onları da bırakacaksınız. Devleti ve hükümeti yönetenlere sesleniyorum, bizi şahin ve güvercin olarak ayırmayın, h… s… diyorum, h… s…” dedi.

Bu konuşmanın ardından Barış ve Demokrasi Partisi önünde toplanan partililer, “Amed seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla Baydemir’e destek verdi.
Yok illaki Osman Baydemir’in Küfürlü videosuna izleyecem diyorsanız  ”Osman Baydemir i küfür etti videosu” videoya ulaşabilirsiniz.

21 Comments

  1. çiya diyor ki:

    isyankar kürt halkı hakkında düsgün konuş ve haddini bil

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.