TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma Programı indir, son sürüm Bilgisayar Hızlandırma Programı Download

Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma Programı indir, son sürüm Bilgisayar Hızlandırma Programı Download
Yapımcı: Auslogics Software
Dosya Boyutu: 6,65 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $49.95
Dil: İngilizce
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: 15 Günlük Kullanım
Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternette gezinirken hız eskisi gibi değil mi? İşte bu gibi sorulara “evet” yanıtını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz.

BoostSpeed disk ve registy (kayıt defteri) temizliği yaparak bilgisayarınızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows araçları paketi. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı yeniden elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi konularda bilgisayar kullanıcılarının derdi olan yavaşlık BoostSpeed içerisindeki Windows optimizasyon araçları ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en hızlı çalışacak şekilde ayarlayabileceğiniz bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibi programlarında çalışma hızlarını arttırmak için kullanabileceğiniz birçok araç bulunuyor.
Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma Programı indir, son sürüm Bilgisayar Hızlandırma Programı Download etmek için Tıkla.

2 Comments

  1. enes kabak diyor ki:

    saolun çok işimie yarıcak

  2. gur_61 diyor ki:

    emeğinize teşekkürler

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.