TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Ücretsiz Video Altyazı Ekleme Programı indir, Videolara Altyazı Ekleme Programı İndir, Filmlere Altyazı Ekleme Programı indir

Altyazı Ekleme Programı İndirFilmlere Altyazı Ekleme Programı indir, Ücretsiz Video Altyazı Ekleme Programı indir, Videolara Altyazı Ekleme Programı İndir, Filmlere Altyazı Ekleme Programı indir
Yapımcı: DHMK
Dosya Boyutu: 856,88 KB
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Platform: Windows (Tümü)
Uninstall Seçeneği? Hayır
Limit: Yok
Gelişen teknoloji ile artık büyük ekranlı televizyonlarda DivX oynatıcılar sayesinde DivX keyfi yaşanabiliyor. Fakat bilgisayardaki kontrol ve düzenleme seçeneklerinin DivX player üzerinden yapılamadığıda bir gerçek. İşte bu da altyazı sorununu ön plana çıkarıyor. Çeşitli çözümler üretilsede biz size daha kolay ve alternatif bir yol sunuyoruz. Video dosyaları ile altyazı dosyalarını hızlı bir şekilde kalitede eksiklik olmadan birleştirip tek bir DivX dosyası oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz araç karşınızda.

AVIAddXSubs programı DivX/Xvid kodlamalarıyla hazırlanmış .avi uzantılı video dosyalarınız dahil tüm AVI dosyalarınızı (filmler, diziler vb.) .srt uzantılı altyazı dosyalarınızla birleştirerek tek bir altyazılı video dosyası oluşturmanıza olanak sağlayan ücretsiz ve basit kullanımlı bir program. Video dosyalarınızın kalitesini hiç bozmadan, hızlı ve basit bir şekilde video dosyalarınıza altyazı eklemek için kullanabileceğiniz bu program nerdeyse bütün altyazı formatlarını destekliyor.

Yapmanız gereken aynı isimdeki AVI dosyanız ile .srt uzantılı altyazı dosyanızı aynı klasör altında toplamanız ve daha sonra AVI dosyasını AVIAddXSubs programına eklemeniz. Bunun için masaüstüne oluşturduğunuz program kısayoluna sürükle bırak yönteminide kullanabilirsiniz. Programa video dosyanızı gösterdikten sonra dönüştürme işlemini başlatıyorsunuz ve 2-3 dakika içerisinde “divx” uzantılı yeni video dosyanız altyazısı ile birlikte DivX oynatıcınızda oynatabilmeniz üzere hazırlanmış bulunuyor.
Ücretsiz Video Altyazı Ekleme Programı indir, Videolara Altyazı Ekleme Programı İndir, Filmlere Altyazı Ekleme Programı indirmek için Tıkla.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.