TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Windows 7 Kurulumu, Windows 7 Nasıl Kurulur Resimli Videolu Anlatım

Windows 7 Kurulumu, Windows 7 Nasıl Kurulur Resimli Videolu Anlatım.
Microsoft’un son işletim sistemi olan Windows 7‘nin ingilizce tam sürümünü sizler için kurduk. Oldukça basit olan kurulumu adım adım anlatımı videomuzda..

Detay: Microsoft Vista sürümündeki başarısızlığını azaltmak için Windows 7 ‘yi beklenenden daha kısa zamanda hazırlayıp kullanıma sundu. Yaklaşık 3 aylık kullanımım sonrasında rahatça söyleyebilirm ki Microsoft Vistadaki hatalarının büyük bir kısmını düzeltmiş. Görsel özelliklerin de üzerine ekleyerek kullanılabilirliği yüksek bir işletim sistemi geliştirmiş diyebilirim.

Eminim birçoğunuz da benim gibi Vista hiç kullanmadınız. Muhtemelen Vistada aradığınız rahatlığı daha doğrusu Xp’den alıştıklarınızı bulamadınız. :) Ancak Windows 7′ye bir fırsat verirseniz sizlere kendini sevdirecektir emin olabilirsiniz.

Benim dikkatimi çeken birçok özelliği var Windows 7′nin , bu özellikleri sizlere önümüzdeki günlerde birkaç video anlatımda uzun uzun anlatmayı düşünüyorum. Bu arada Windows 7′nin Türkçe sürümü de artık piyasada satılmaya başladı rahatça ürünü edinebilirsiniz. Ben de diğer videolarımı Windows 7′nin piyasadaki Türkçe sürümü üzerinden anlatmayı planlıyorum. Lafı fazla uzatmayayım kurulumdetayları videmuzda iyi seyirler..


No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.