TürkManga Soft, Game, Anime, Mobil, download, indir

Word, Excel ve PowerPoint 2010 Uyumluluk Paketi İndir.

Word, Excel ve PowerPoint 2010 Uyumluluk Paketi İndir. power point indir, microsoft power point indir power point download power point yükle PowerPoint türkçe power point indir ücretsiz power point indir
Sürüm : 1
Boyut : 27.6 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP
Üretici Firma : Microsoft

Tanıtım:
Üreticinin Açıklaması : Microsoft Office 2000, Office XP veya Office 2003′e ek olarak Uyumluluk Paketi’ni yüklediğinizde, yeni Word, Excel ve PowerPoint 2007 dosya biçimlerini kullanan dosyaları açabilir,düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Uyumluluk Paketi, bu yeni biçimlerde kaydedilmiş dosyaları Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile görüntülemek için de kullanılabilir.

Program, bu 3 Office programı için geçerlidir. Microsoft’un çıkardığı bu program ile eski Office programlarınızla, yeni 2007 ile yapılmış dosyaları açabilmenin yanında onları; düzenleyebilir ve farklı bir biçimde kaydedebilirsiniz.

NOT: Microsoft Office XP ve 2003 kullananlar: Bu paketi yüklemeden önce kesinlikle BU ADRESTEN tüm yüksek öncelikli güncellemeleri yüklemeniz önerilir.
Word, Excel ve PowerPoint 2010 Uyumluluk Paketi İndir.
bedava power point indir Excel microsoft power point indir power point download power point yükle PowerPoint türkçe power point indir ücretsiz power point indir

24 Comments

 1. Petek diyor ki:

  cok guzel daha indiriliyoo bakalim nasil olcak

 2. suzan diyor ki:

  ben indiremedim

 3. KEMAL AŞIK diyor ki:

  bir arkadaşım tavsiye etti exel pragmınızdan bana da indirirmisiniz tşk.ler.

 4. KEMAL AŞIK diyor ki:

  ekcel programınız çok güzel beğendim tşk.ler

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.